Pojištění Vás a Vaší rodiny

 

Říká se, že život je až na první místě. Bohužel většinou v českých podmínkách to "až" platí více než by mělo. Velmi často se potkávám buď s naprosto nedostatečným krytím, kdy klienti mají pocit, že něco mají a vlastně neví přesně co - proto tomu říkám pocitové pojištění. Nebo dokonce nemají zajištění sebe či rodiny pokryto vůbec!

A to denně vidíme a slyšíme, jak se kolem nás dějí různé životní situace, které ovlivní životní situaci a možnost pracovat. A upřímně - výdaje a složenky (či banky a jiné instituce) nepočkají, až budeme mít opět příjem. V době, kdy máme hypotéky, úvěry, ale i běžné výdaje, bez kterých se neobejdeme, je z mého pohledu velký hazard - nemít kvalitní životní pojištění.

Přitom je řešení poměrně jednoduché - pobavíme se do detailu o Vašich potřebách, aktuální situaci, kolik byste potřebovali v případě nenadálých situaci mít připraveno (např. když nastane invalidita, trvalé následky, závažné nemoci...) a připravím pro Vás řešení "na klíč", kdy si vyberete z několika variant a pojišťoven takové, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Bavíme se čistě o rizicích, nikoliv investicích. 

Víte, jaká je nejlepší varianta? Když budete mít právě takové kvalitní pojištění sebe a rodiny, které nebudete vůbec potřebovat! - to totiž znamená, že se nikomu z vás nic nestalo. :-) Proto vždy říkám, raději peníze za tuto pojistku vyhazujte z okna. Ale co když by právě u vás něco takového nastalo...? Právě proto ji máte! A že jsem už řešil desítky pojistných událostí, bohužel některých i fatálních, právě na škodách na zdraví...