Ochrana majetku

 

Ať budete potřebovat pojistit auto, dům nebo byt, vždy Vám rád udělám porovnání na trhu a sami si vyberete, co bude pro Vás nejlepší a zároveň nejvýhodnější. Stačí vyplnit formulář na hlavní stránce a obvykle do pár hodin máte návrhy pojištění hotové.

Většinou se dnes již všeobecně ví, že u autopojištění jsou součástí asistenční služby. Ale věděli jste, že u více pojišťoven máte možnost mít asistence i u majetkového pojištění? A to jak na odvrácení stavu nouze (např. vodař, topenář, elektrikář, sklenář, pokrývač a hlavně zámečník na zabouchnuté klíče), tak i na prodlouženou záruku na domácí spotřebiče až do 5-ti let stáří. Obojí má limity kolem 4 - 5 tisíc na jednu událost a je velmi často v ceně pojištění! :-)


Součástí ochrany majetku je také odpovědnost zaměstnance za škody zaměstnavateli, kdy v případě zaviněného porušení povinností při plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s nimi, má zaměstnavatel právo na úhradu nákladů zaměstnancem způsobené škody, a to až do výše 4,5 násobku Vaší hrubé měsíční mzdy. Přitom existuje velmi účinná ochrana ve formě pojištění, kdy škodu za Vás zaplatí pojišťovna. Roční pojistné za toto pojištění je více než rozumně nastaveno. Neváhejte se mě zeptat a nechat si spočítat u několika pojišťoven, jak mít právě takovou ochranu za velmi rozumné pojistné.