reference

Reference

Esil, Praha

S panem Ječmenkou řeším svá pojištění již téměř 15 let. Jeho odezva na emaily nebo telefonáty neuvěřitelná, vždy má řešení na každý požadavek, vždy dokáže vylepšit pojištění a pokud to nejde, tak vám to řekne bez obalu. Za mne lepší charakteristika Davida Ječmenky než jak je napsáno v nadpisu není.

Adéla Haluzová, Brno

Po dlouhé době jsem se cítila v duchu hesla "náš zákazník, náš pán". Pan Ječmenka má mnohaletou praxi v oboru a je to opravdu znát. Je na něj spolehnutí, komunikuje promptně, hledá co nejlepší řešení k zákazníkově spokojenosti a má široký záběr služeb, které vám dokáže zprostředkovat. Je příjemné jednat s profesionálem, který se vyzná ve svém oboru. Pro mě je jeho nadstandardní… pokračovat

Dagmar Munžilová - Praha

S Davidem spolupracuji už opravdu hodně dlouho a jsem maximálně spokojená. Vždy se snaží najít nejlepší řešení, je to velký profesionál a můžu se na něho maximálně spolehnout. Jeho rychlost odezvy je NEUVĚŘITELNÁ:)

Petr Kolda, Praha

Na Davida jsem dostal doporučení ohledně pojištění auta od kolegy. Davida jsem poptal a cena a hlavně jeho možnosti rozhodli, že jsem sním smlouvu podepsal a od té doby (už cca 10let) se mi stará o pojistky a radí co a jak. David má neskutečný přístup ke klientům a to se dneska už moc nenajde!

Monika Stanová, Praha

Mám s Davidem jen ty nejlepší zkušenosti. :-) Před lety mi vymyslel velmi zajímavé podmínky na pojištění bytu a od té doby využívám jeho služby kdykoliv potřebuji. Nejvíce mě baví, že když mu napíšu nebo zavolám, je buď na příjmu nebo volá obratem zpět. Vřele doporučuji každému a Davide díky! :-)

Petra Staňková, Ostrava

Spolupráce s panem Ječmenkou probíhá vždy na velmi vysoké profesionální úrovni. Je milý a vstřícný, vždy ochotně poradí a pomůže. Je to člověk na svém místě. Víc takových.

Žaneta Janošová, Pustá Polom
Pan Ječmenka se nám stará o pojištění a finance již 8 let. Za tu dobu jsme měli několik škod, které nám pomáhal řešit a vždy jsme se na něj mohli 100% spolehnout. Jsem ráda, že jsem před lety dostala takové doporučení a ráda doporučuji dál.